Łóżeczko dla dziecka prosto od stolarza

Każde dziecko musi mieć swoje łóżeczko. Najpierw małe, później większe, aż w końcu przenosi się do prawdziwego łóżka, takiego jakie mają dorośli. Jednak nie w każdym pokoju zmieści się standardowe łóżko i nie każde dziecko chce mieć typowe posłanie. Czasami więc rodzice korzystają z usług stolarskich. Stolarz może na zamówienie zrobić naprawdę wyjątkowe i nietypowe łóżko dla dziecka.

Wybierając usługi stolarskie, najlepiej zdecydować się na firmę z dużym doświadczeniem w projektowaniu, wyrobie i sprzedaży mebli. Możemy mieć wtedy pewność, że otrzymamy produkt zgodny z naszym zamówieniem, dobrej jakości, trwały. I chociaż kupowanie łóżeczka, które zostało indywidualnie przygotowane nie jest sprawą błahą, ani tanią, to czasami naprawdę warto postawić na produkt, którego nie ma nikt inny.

Czego można oczekiwać po usługach stolarskich? Stolarz może wykonać dowolny projekt. Dlatego powstać w jego warsztacie mogą łóżka w kształcie wyścigówki, pałacu królewny, karety, rakiety… Dla wprawnego stolarza to żaden problem. Łóżko będzie na pewno trwałe, może mieć tak fajne i wygodne rozwiązania jak zagłówek, skrzynia na pościel, czy baldachim. Pamiętajmy, by sprawdzić, czy jest pomalowane lakierami i farbami odpowiednimi dla dzieci, czyli posiadającymi atesty.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, którego nie znajdziemy w sklepie z meblami są też wszelkie antresole, łóżka piętrowe zabudowane szafą, z biurkiem pod spodem, ścianką wspinaczkową, czy w kształcie zamku obronnego albo pałacu księżniczki. A i takie marzenia mają małe dzieci i ich rodzice. Świetnym pomysłem jest skorzystanie z usług stolarza w przypadku, gdy w niewielkim albo nieustawnym pokoju muszą zmieścić się więcej, niż jedno łóżeczko. Stolarz może przygotować łóżka rozkładane, piętrowe, potrójne, z dodatkowym materacem w szufladzie lub o niestandardowych wymiarach. To bardzo ułatwi funkcjonalne i ładne wykończenie kłopotliwego pokoju, lub pokoju dla większej rodziny.